FORGOT YOUR DETAILS?

GRUP ÇALIŞMALARI

KİŞİYE ÖZEL DERSLER

DERSLER İÇİN İHTİYAÇ DUYULANLAR

TAHLİLLER

HBSAG sarılık testi, idrar tahlili ( dokuz yaşına kadar olan çocuklarda aşı karnesinin fotokopisi)

KAYIT

2 Adet Vesikalık Fotoğraf

MALZEME

Mayo , Havlu , Terlik, Bone – Yüzme Gözlüğü (isteğe bağlı)

Bu en çok yöneltilen sorular arasındadır. Bu sorunun kesin bir yanıtı yok ve olamaz. Her insana göre farklılık gösteren bir durum bu. Kimi insanın vücudu yüzme sporuna yatkındır 1–2 ayda öğrenir. Kimi insanın vücudu yüzme sporuna yatkın değildir sudan korkar, panik yapar v.b. problemler yüzünden yüzmeyi öğrenme süresi 4–5 aya kadar uzayabilir.

Çocuğunuzun iletişim, diyalog ve grup çalışma ortamına uyum problemi yok ise 4 ile 5 yaşları arasında uzman antrenörler eşliğinde yüzmeye eğitimine başlatabilirsiniz.

Doğru. Sırf yüzme değil bütün sporlar için geçerli bir durum. Tabi ki yediğiniz yemeğinde ne kadar ağır olduğuna da bağlı. Tavsiye edilen yemekten en az 2 saat sonra aktiviteye başlamak. Sebebine gelince yediğimiz yemeği vücut sindirmeye başladığı için, aynı zamanda spor gibi hareketlere elverişli bir durum olamıyor. Sindirim sistemi yiyecekleri hazmetmek için vücudu zorladığı için bir de arkasından spor aktivitesine başlanır ise vücudu ekstra zorlayıp kaslarda kasılmalar, kramplar ve hatta kalp krizine bile yol açabilir.

Evet doğru. Sadece bel fıtığı değil; boyun fıtığı, eklem ağrısı, kas ağrıları için de yüzme çok faydalıdır. Suyun içinde yer çekimi olmadığı için suda eklemlere, kaslara, bele ve boyuna herhangi bir baskı gelmediği için rahatlama ve uzun vadede iyileşme meydana gelmektedir.

Biz Akademi Yüzme Okulu olarak özel bir yüzme okulu olduğumuz için hoca başına en fazla 9 öğrenci ile yüzme dersi vermekteyiz.

TOP Paste your AdWords Remarketing code here