FORGOT YOUR DETAILS?

AKADEMİ YÜZME OKULU

HER YAŞA YÜZME ÖĞRETIYORUZ

NEDEN

YÜZME SPORUN DA KI EN BÜYÜK PROBLEM INSANLARIN SUYA ALIŞAMAMALARI VEYA SUDAN KORKMALARIDIR. EĞITIMIMIZ SUYU SEVDIRME, SUDA NEFES ALABILME, SUDA HAREKET EDEBILME GIBI TEMEL EĞITIMLERLE BAŞLAR

7'DEN 70'E

Yüzme sporun da ki en büyük problem insanların suya alışamamaları veya sudan korkmalarıdır. Eğitimimiz esnasında suyu sevdirme, suda nefes alabilme, suda hareket edebilme gibi temel eğitimleri veririz. Daha sonra yüzme aşamalarını ve stilleri öğretiriz.

AKADEMİ YÜZME OKULU

Akademi Yüzme Okulu 2006 yılının sonunda Beylikdüzü Yüzme Kulübü adı altında hizmete girmiştir. Deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde 7’den 70’e herkese yüzme dersleri vermekteyiz. Su sporunu sevdirmeyi amaç edinmiş okulumuz, bu alanda bilinçli sporcular yetiştirmeyi de görev edinmiştir. Koordinatörümüz Yunus IŞILAK ve deneyimli ekibi ile sizlere yüzme sporunu sevdirerek zevkle öğretmeye yardımcı olacaktır.

Yunus Işılak

GENEL KOORDINATÖR

ÇALIŞTIĞIMIZ HAVUZLAR

İSTANBUL'UN EN İYI YÜZME HAVUZLARINDAYIZ

Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Ar-El Koleji‘ne ait yarı olimpik yüzme havuzunda grup (4 yaş ve üzeri küçük yaş çalışmaları ve yetişkin) çalışmaları ve özel ders çalışmaları vermekteyiz.
Adres:Güneşli Yolu, Atatürk Caddesi, Radar Karşısı 34530, Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul
Beylikdüzü Gurpinar'da kulubümüzün havuzunda, Florya Crown Plaza Hotel ve Ataköy Sheraton Hotel‘de sadece özel yüzme dersleri için günün her saatinde ders yapılabilmektedir.
Beşiktaş Balmumcu’da bulunan Mercury Hotel havuzunda da özel yüzme dersi için sabah 07:00 ile 12:00 saatleri arasında her hangi bir saat aralığında özel ders çalışması yapılmaktadır.

TOP Paste your AdWords Remarketing code here